English Persian
دوشنبه، ۵ فروردین ۱۳۹۸, ۲۳:۰۰
تغییر اندازه فونت:
 

اخبار

همکاری مردم در راه‌اندازی سایت‌های BTS در داخل شهرها
مدیر مخابرات منطقه لرستان خواستار همکاری مردم در نصب و راه‌اندازی سایت‌های BTS در داخل شهرهای استان شد.

به گزارش ایسنا منطقه لرستان، مهندس هومان محمودی در مراسم اهدا جوایز برندگان طرح یک تیم وهزار همراه گفت: در دنیای امروزی قدرت در بخش اطلاعات است و هرکجا سرعت انتقال اطلاعات و ارتباطات بیشتر و بیشتر باشد موفقیت زودتر حاصل می‌شود.


وی همراه اول را اپراتور غالب در لرستان اعلام کرد و افزود: اقدامات و فعالیت‌های گسترده‌ای در استان در راستای مشتری مداری انجام شده و رضایت مردم را نیز به همراه داشته است.


محمودی با تاکید براینکه خدمات نظام در طول 40 سال گذشته بر هیچ کس پوشیده نیست و مردم نیز به آنها باور دارند، بیان کرد: امروزه شاهد ارائه خدمات و سرویس‌های خاص از طرف همراه اول به مشتریان هستیم.


وی با تشکر از مشتریان وفادارشرکت ارتباطات سیار و اینکه برای قدردانی از مشتریان وفادار خوش‌حساب، امتیازات زیادی لحاظ شده یکی از آنها را کمپین‌ها و بسته‌هایی تشویقی اعلام کرد و گفت: کمپین یک تیم و هزار همراه، 18 نفر برنده در استان داشته و جوایز هر کدام صد میلیون ریال هدیه نقدی است که تقدیم شده است.


مدیر مخابرات منطقه لرستان اضافه کرد: آنچه برای ما مهم و ارزشمند است ارائه خدمات با کیفیت و برطرف کردن نیازهای ارتباطی مشتریان است.


وی در ادامه صحبت‌هایش بر ضرورت همکاری مردم در نصب و راه‌اندازی سایت‌های
BTS در داخل شهرهای استان تاکید کرد و یادآور شد: برای پوشش‌دهی بهتر و مناسب‌تر همراه اول در استان نیازمند افزایش تعداد این سایت‌ها هستیم و متاسفانه در برخی جاها به‌دلیل ممانعت مردم با مشکل مواجه می‌شویم.


محمودی اظهار کرد: اینکه امواج سایت‌های
BTS سرطان‌زاست یک باور غلط بوده و تاکنون از طرف هیچ نهاد و دستگاهی اعلام نشده است، اگر این سایت‌ها مشکلی برای سلامتی داشتند وزارت بهداشت تا الان اعلام می‌کرد.


وی در ادامه با بیان اینکه سایت‌های 3
G و 4G در داخل شهرهای استان نصب هستند، افزود: برنامه داریم این سایت‌ها در جاده‌ها و محورهای اصلی استان نیز نصب و راه‌اندازی شوند.


مدیرمخابرات منطقه لرستان با بیان اینکه با اینترنت دیگر مرزی بین کشورها وجود ندارد، تصریح کرد: با وجود زیرساخت‌های بسیار قوی در مخابرات منطقه می‌توان بهترین و با کیفیت‌ترین سرویس‌ها را در حوزه تلفن ثابت و سیار به مشتریان ارائه کرد.


گفتنی است در پایان این مراسم، جوایز این طرح شامل 18 جایزه
۱۰۰ میلیون ریالی به برندگان وفادار همراه اول اهدا شد.

روابط عمومی
۱۸ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۳۱

اظهارنظر

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)
برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم اینجا کلیک کنید.

۵ فروردین ۱۳۹۸ ۲۳:۰۰

کلیه حقوق این پورتال متعلق به شرکت مخابرات ایران منطقه لرستان می باشد.